Nákupný Košík
počet: 0 ks
cena: 0,00
do košíka
Kategórie

Zoznam pretekárov jarných prívlačových pretekov Slávia

ÚvodZoznam pretekárov jarných prívlačových pretekov Slávia

Oficiálny zoznam všetkých zapísaných účastníkov prívlačových pretekov Slávia, 13.4. 2019 - Sobota, Maximálny počet pretekárov je  cca 88, pri rozdelení A, B, takže na trati bude maximálne  cca 44 pretekárov aby sme garantovali pohodu na trati a veľké rozostupy.

 

1.Sadloň Ondrej - Nové Mesto
2. Patrnčiak Dušan - Nové Mesto
3. Wágner Jozef - Moravany
4. Hoza Rudolf - Kežmarok
5. Jankura Miroslav - Kežmarok
6. Ignác Imrich - Kežmarok
7. Kupský Eduard - Kežmarok
8. Jarka Pavel - Vráble
9. Krnčan Juraj - Vráble
10. Belovič Rado - Vráble
11. Zrubec Robo - Vráble
12. Mazadík Erik - Vráble
13. Michalka Marián - Potvorice
14. Michalka Jakub - Potvorice
15. Janák Roman - Vrbové
16. Hadviga Šimon - Vrbové
17. Boor Ján - Prašník
18. Boor Martin - Prašník
19. Boor Braňo - Prašník
20. Kamenický Jaroslav - Piešťany
21. Nagy Samuel - Šaľa
22. Nagy Jakub - Šaľa
23. Bábik Laco - Piešťany
24. Kemenčík Zoltán - Lipová
25. Vavro Luboš - Nitra
26. Bako Jaroslav - Nitra
27. Spáčil Matej - Nitra
28. Vančík Juraj - Uľany
29. Smorada Marek - Hnilec
30. Smorada Ján - Hnilec
31. Remiáš Jozef - Hnilec
32. Nemčík Marián - Hnilec
33. Kollár Mikuláš - Šurany
34. Lukáč Ladislav - Nitra
35. Glugolínsky Roman - Kežmarok
36. Lauff Rudolf - Kežmarok
37. Maráček Peter - Piešťany
38. Schwarz Roman - Piešťany
39. Zubák Peter - Ostrov
40. Malík Andrej - Piešťany
41. Černák Stanislav - Malá Maňa
42.Burzík Peter - Vrbové
43. Stolár Marcel - Vrbové
44. Remiáš Laco - Vrbové
45. Komár Tomáš - Krakovany
46. Pišný Matej - Ostrov
47. Števík Peter - Piešťany
48. Ondrovič Róbert - Senica
49. Révay Dušan - Nové Mesto nad Váhom
50. Lieskovský Ján - Nové Mesto nad Váhom
51. Drahoš Matúš - Nové Mesto nad Váhom
52. Turánek Jaroslav - Nové Mesto nad Váhom
53. Hanták Jaroslav - Nové Mesto nad Váhom
54. Otruba Miloš - Nové Mesto nad Váhom
55. Godál Filip - Nové Mesto nad Váhom
56. Bielik Jozef - Šípkové
57. Pavlíček Ľuboš - Vrbové
58. Babulík Andrej - Piešťany
59. Polc Ľubovít - Dobrá Niva
60. Nič Michal - Opoj
61. Tasary Patrik - Vráble
62. Mašán Tomáš - Nové Mesto nad Váhom
63. Florek Tomáš - Nové Mesto nad Váhom
64. Vaňová Drahomíra - Nové Mesto nad Váhom
65. Vaňo František - Nové Mesto nad Váhom
66. Hulvan Miroslav - Dolný Lopašov
67. Hulvan Jakub - Dolný Lopašov
68. Mičo Martin - Piešťany
69. Melicháč Matej - Piešťany
70. Gašpar Michal - Čachtice
71. Cagala Jakub - Čachtice
72. Klein Michal - Prašník
73. Marcin Peter - Suchohrad
74. Marcinová  - Suchohrad
75. Predná Soňa - Krakovany
76. Predný Patrik - Krakovany
77. Medo Peter - Bratislava
78. Medo Marián - Bratislava
79. Drančák David - Košice
80. Horňák Pavol - Šenkvice
81. Eckhart Peter - Piešťany
82. Ďzurná Michaela - Piešťany
83. Krištofec Lucián - Piešťany
84. Mrenica Ján - Drnholec CZ
85. Vavrínec Peter- Veľké Orvište
86. Palkech Marek - Veľké Orvište
87. Gabčo - Dubnica
88. Brezničan - Dubnica

 

 

 

.


 

 

 


 

 

-----------------------------------------------------------------------------