Nákupný Košík
počet: 0 ks
cena: 0,00
do košíka
Kategórie

Zoznam pretekárov jesenných prívlačových pretekov Slávia

ÚvodZoznam pretekárov jesenných prívlačových pretekov Slávia

Oficiálny zoznam všetkých zapísaných účastníkov prívlačových pretekov Slávia, 5.10. 2019 - Sobota, Maximálny počet pretekárov je  cca 90, pri rozdelení A, B, takže na trati bude maximálne  cca 45pretekárov aby sme garantovali pohodu na trati a veľké rozostupy.

 

1. Havrlent Adrián - Horná Streda

2. Števík Peter - Piešťany
3. Hozza Rudolf - Kežmarok
4. Kupský Eduard - Kežmarok
5. Jankura Miroslav - Kežmarok
6. Lauf Rudolf - Kežmarok
7. Ignácz Imrich - Poprad
8. Andráš Radovan - Poprad
9. Lorenčík Jozef - Poprad
10. Glugolínsky Roman - Kežmarok
11. Michalka Jakub - Potvorice
12. Mikuška Viktor - Košeca
13. Krnčan Juraj - Vráble
14. Belovič Rado - Vráble
15. Jarka Pavel - Vráble
16. Zrubec Robert - Vráble
17. Maladi Erik - Vráble
18. Révay Dušan - Nové Mesto Nad Váhom
19. Lieskovský Ján - NMNV
20. Drahoš Peter - NMNV
21. Bača Michal - NMNV
22. Drahoš Matúš - NMNV
23. Hanták Jarslav - NMNV
24. Horňák Filip - NMNV
25. Kabát Vlado - Vrbové
26. Kochan Laco - Vrbové
27. Bobek Jaroslav - Vrbové
28. Hulvan Miloš - Vrbové
29. Remiáš Laco - Vrbové
30. Kriho Martin - Vrbové
31. Mešenec Martin - Vrbové
32. Burzík Peter - Vrbové
33. Pavlíček Luboš - Vrbové
34. Farkaš Palo - Vrbové
35. Novák Jaro - Vrbové
36. Sýkora Jozef - Vrbové
37. Masarech Michal - Vrbové
38. Stolár Marcel - Vrbové
39. Bielko Štefan - Vrbové
40. Dunka Branislav - Vrbové
41. Kabát Martin - Vrbové
42. Maggio Antonio - Vrbové
43. Janák Roman - Vrbové
44. Šintál Adam - Vrbové
45. Lukáč Peter - Vrbové
46. Boor Ján - Vrbové
47. Boor Martin - Vrbové
48. Boor Braňo - Vrbové
49. Hadviga Šimon - Vrbové
50. Augustín Miro - Vrbové
51. Hulvan Miro - Lopašov
52. Hulvan Jakub - Lopašov
53. Mrenica Ján - CZ
54. Gabčo Vladimír - Dubnica
55. Gabčo Marián - Dubnica
56. Brezničan Martin - Dubnica
57. Bako Jaroslav - Nitra
58. Zaťko Marek - Piešťany
59. Baranovič Samuel - HC
60. Levčík Miroslav - HC
61. Zavadil Patrik - HC
62. Moravčík Samuel - HC
63. Pagáč Robert - HC
64. Vašíček Pavol - HC
65. Zátura Jozef - HC
66. Černay Peter - HC
67. Kováč Pavol - HC
68. Lukáč Martin - HC
69. Poľc Ľudovít - Dobrá Niva
70. Predná Soňa - Krakovany
71. Predný Patrik - Krakovany
72. Drančák David - Košice
73. Babulík Andrej - Piešťany
74. Bakytová Magda - Vrbové
75. Valo Pavol - Vrbové
76. Hlaváček Ľudovít - Vrbové
77. Jankech Miro - Vrbové
78. Jankech Michal - Vrbové
79. Gono Roman - Krakovany
80. Valo Rado - Krakovany
81. Bočinec Peter - Krakovany
82. Augustín Miro 2 - Krakovany
83. Kemenczík Zoltan - Lipová
84. Vančík Juraj - Ulany
85. Buršák Roman - Šurany
86. Kollár Mikuláš - Šurany
87. Vavro Luboš - Nitra
88. Lukáč Ladislav - Nitra
89. Gajdoš Jozef - Košeca
90. Kvasnica Martin - Košeca

 

 

 

 

.


 

 

 


 

 

-----------------------------------------------------------------------------